Štandard bytov v Malých Krasňanoch

Kvalita na prvom mieste

Kvalitné vybavenie robí z vášho bytu lepšie miesto pre život. Už v cene bytu preto dostanete špičkové bytové výrobky od renomovaných dodávateľov. Vďaka tomu ušetríte náklady na rekonštrukciu či nákup a získate všetky výhody dobrého nového zariadenia.

 

Špičkové vybavenie pre váš domov

Exteriérové žalúzie

Každý byt je vybavený dizajnovými hliníkovými žalúziami s vysokou životnosťou. V lete chránia pred prehrievaním bytu a vďaka elektrickému ovládaniu dotvárajú komfort vášho bývania. A ak potrebujete priestor navyše, vďaka žalúziám si môžete vytvoriť z lodžie samostatnú miestnosť.

Protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere

Užívajte si pocit bezpečia. Ten vám poskytnú bezpečnostné protipožiarne dvere a zárubne testované v akreditovaných skúšobniach. V prípade zabuchnutia máte k dispozícii NONSTOP linku a vysoká bezpečnostná trieda sa pozitívne odrazí aj pri poistení vášho bytu.

Dizajnové interiérové dvere

Interiérové dvere majú zásadný význam pre dotvorenie vnútorného prostredia každého bytu. Množstvo moderných dekorov a farebných vyhotovení je zárukou u.spokojenia individuálnych potrieb každého klienta. Sú ľahké na údržbu a odolné proti oderu či poliatiu kvapalinami. Navyše, vďaka kvalitnému materiálu dverí a zárubní dobre vyzerajú.

Vysokokvalitné plastové okná

Vo svojom budúcom byte nájdete kvalitné plastové okná so 6-komorovým profilom, ktoré sú praktické na manipuláciu a jednoduché na údržbu. Navyše, vďaka izolačným trojsklám zlepšujú zateplenie bytu a bránia roseniu okien.

Veľkoformátové podlahy

Podlahy prvotriednej kvality a dizajnu. Veľkoformátové lamely a presné spájanie drážky zdôrazňujú dizajn dekorov a kvalitu vyhotovenia podlahy. A čo je najlepšie, vzhľad podlahy si môžete vybrať sami.

Dlažba a obklady

Nadčasový dizajn a vzhľad prírodných materiálov. Dlažba a obklady podľa návrhov top dizajnového štúdia dodajú vašej kúpeľni pocit svetovej klasiky.

Kúpeľňové štúdio

TOP dizajnové kúpeľňové štúdio zabezpečuje dizajn a vybavenie kúpeľní v Malých Krasňanoch. Na výber máte viacero moderných farebných variantov dreva.

Kúpeľňová sanita

Kvalita a moderný dizajn. To sú vlastnosti vybavenia kúpeľní vášho budúceho domova.

Dizajnové batérie

Pocit komfortu môžete zažiť aj v kúpeľni. Ten vám prinesú kúpeľňové moderné batérie. Okrem svetoznámeho dizajnu ich charakterizuje funkčnosť a dlhotrvajúca kvalita.

Tiché a rýchle výťahy

Rýchlo, ticho a bezpečne vás výťah Kone vyvezie až k dverám bytu. Centralizovaný pohon s nízkym trením zmenšuje hluk a vibrácie, zlepšuje komfort cestujúcich a neruší v priľahlých priestoroch.

Garancia developera

Vyhradzujeme si právo na zmenu vybavenia bytu a zároveň vám garantujeme, že v prípade výmeny ktorejkoľvek časti vybavenia vám ho nahradíme výrobkom porovnateľnej kvality.

Dohodnite si obhliadku

Príďte spoznať Malé Krasňany osobne. Vyplňte formulár a zvoľte si preferovaný dátum a čas stretnutia. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním tohto formulára dávate súhlas so spracovaním vašich osobných údajov pre potreby spoločnosti. Tieto údaje nebudú šírené tretím osobám.

© Copyright 2017 Lucron Group, s.r.o.. Created by Adbee.
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×