Developer

LUCRON

Lucron je dcérskou spoločnosťou luxemburskej spoločnosti iko real estate.

Vďaka silnému finančnému zázemiu, kvalitným dodávateľom a profesionálom patriacim medzi našich zamestnancov sme už viac ako 10 rokov spoľahlivým a stabilným developerom.

Naše hodnoty

Stabilita

Sme dcérska spoločnosť dlhoročných lídrov v oblasti nehnuteľností v Luxembursku. O finančnej sile a stabilite svedčí množstvo úspešných projektov a zázemie globálnej skupiny The Genii Capital.

Zodpovednosť

Záleží nám na potrebách verejnosti a dbáme o životné prostredie. Dobrú povesť si neustále budujeme zodpovedným prístupom ku klientom aj k externým partnerom.

Kvalita

Profesionálny tím zamestnancov je naším najdôležitejším aktívom. Kvalitná práca každého z tímu sa odráža na výsledkoch všetkých projektov na Slovensku.

VYSOKÝ ŠTANDARD NAŠICH PROJEKTOV

Na Slovensko prinášame kvalitnú výstavbu európskej úrovne napĺňajúcu predstavy o modernom, funkčnom a účelnom bývaní.

Okrem kvalitnej budovy sme sa snažili vytvoriť atraktívny verejný priestor a okolie budovy a tak vytvoriť priestor pre kvalitný život obyvateľov. Umiestnenia našich projektov sú plánované v najlepších lokalitách alebo na miestach so silným rozvojovým potenciálom.

 

Naše projekty na Slovensku

Rezidencia Jaskový rad

Exkluzívna nehnuteľnosť, ktorá svojim obyvateľom poskytuje nadštandardné bývanie a komfort v lukratívnej lokalite s panoramatickým výhľadom na Bratislavu.

www.jaskovyrad.sk

Arboria

Moderná mestská štvrť v Trnave – v pokojnej lokalite s množstvom zelene, ktorá prináša komunitný štýl bývania v priestranných bytoch s nadštandardným vybavením.

www.arboria.sk

Edenpark

Rozsiahly a moderný polyfunkčný bytový komplex v blízkosti Štrkoveckého jazera, nachádzajúci sa na Drieňovej ulici v Bratislave, v krásnej lokalite Ružinova.

www.edenpark.sk

Naše projekty vo svete

ARBORIA DIFFERDANGE

Unikátny rezidenčný projekt v centre luxemburského mesta Differdange, ktorý priniesol do mesta novú zónu plnú zelene a stromov.

www.arboria.lu

1ON1

Moderná kancelárska budova priamo v centre Luxemburg City ponúka svojim nájomcom komfort, bezpečnosť a prestížnu adresu.

www.1on1.lu

CHARLIE CHAPLIN MUSEUM

Múzeum jednej z najvýznamnejších osobností filmu priamo na brehu Ženevského jazera vo Švajčiarsku. Na ploche 4500 m2 privíta ročne viac ako 300 000 návštevníkov.

www.manoirdeban.com

© Copyright 2023 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×