Späť na zoznam

Dni otvorených dverí v Malých Krasňanoch

Prežite s nami dni plné zábavy a relaxu. Malé Krasňany vám od 20. 10. do 22. 10. otvárajú svoje brány. Dni otvorených dverí ponúknu počas predĺženého víkendu atraktívny program a zábavu aj pre najmenších. Tešiť sa môžu všetci, ktorí sa zaujímajú o moderné trendy v bývaní a zdravý životný štýl. 

Svoje brány doširoka otvoria Malé Krasňany vo štvrtok o 15:00. Počas troch dní tu môžete navštíviť úplne nové vzorové byty navrhnuté profesionálnymi bytovými dizajnérmi. Možno sa nimi necháte  inšpirovať pri zariaďovaní vlastného bývania. Odborníci vám ochotne poradia aj s možnosťami financovania pri kúpe nehnuteľnosti. 

V piatok začína program už ráno po desiatej. Pri predajnom mieste Malých Krasňan na Račianskej ulici si poobede môžete nechať poradiť od športovca, špecialistu na výživu a životný štýl a moderátora Martina Šmahela, s ktorým môžete absolvovať aj špeciálny tréning na posilnenie imunity a na správne chudnutie.

Sobotným dňom vás od 10:00 až do 19:00 bude svojím koncertom sprevádzať speváčka Barbara Weiss. K špeciálnej atmosfére isto prispeje ochutnávka výnimočných malokrasňanských vín z miestnych viníc. PD Vinohrady vás zasvätí do tajov tradičného vinárstva v priamom susedstve s modernou mestskou architektúrou. Aby ste nedegustovali naprázdno, chýbať nebude chutný domáci guláš podľa receptu miestneho pivničného. 

Počas troch dní vás čaká bohatý program, ktorý si užije celá rodina vrátane najmenších. Kreatívne dielne pre šikovné ruky, maľovanie na tvár a zábavné hry s animátormi. Vezmite so sebou na DOD do Malých Krasňan svojich najbližších a program si užijete dvojnásobne.

Program

 
 • Štvrtok 15:00 – 19:00
  Oficiálne privítanie v novom vzorovom byte. Maľovanie na tvár pre deti a kreatívne dielne pre šikovné ruky.
   
 • Piatok 10:00 - 19:00
  Zdravý životný štýl, dobré stravovanie a tréning s moderátorom a športovcom Martinom Šmahelom. Tvorivé dielne pre najmenších, maľovanie na tvár.
   
 • Sobota 10:00 - 19:00
  Ochutnávka malokrasňanských vín, domáci guláš, detský zábavný program.

Pre viac informácií navštívte Dni otvorených dverí na Facebooku.

 

 

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×