Späť na zoznam

Dobehnite si do nového bývania na Račianskom polmaratóne

Projekt Malé Krasňany sa v rámci mestskej časti Rača zapája aj do športového diania. Jednou z týchto aktivít je aj Račiansky polmaratón a desiatka, ktorá sa uskutoční 26. 4. 2015. Pripravili sme pre vás niekoľko prekvapení, ktoré by ste si rozhodne nemali dať ujsť.

Samotného behu sa zúčastní aj náš športovo zdatný predajca Juraj Ťahún. Keďže poctivo trénuje a má skvelých kolegov, pripravili si pre neho malú „kulehu“. Každý, kto ho predbehne v rámci kategórie desiatka, získa pivo zdarma. Len sme zvedaví, či budeme mať dostatok vychladených zásob.

Aktivity sme pripravili aj pre tých, ktorí sa behu nezúčastnia. Či už ide o mamičky s deťmi, ľudí, ktorí prídu povzbudzovať, alebo len náhodných okoloidúcich. Každý môže využiť priestory našej chillout zóny so sedacími vakmi. Oddychovať tu môžete aj so svojimi deťmi, pripravené pre ne budú maľovanky s pastelkami a hostesky, ktoré vám ich ochotne postrážia. K dispozícii bude aj profesionálny fotograf, ktorý vás odfotí a fotografiu vám na mieste vytlačí. Celkom príjemná spomienka, čo poviete?

Veríme, že sa nám podarilo navnadiť vás a že sa uvidíme v nedeľu 26. 4. 2015 v Rači.

 

Tešíme sa na vás!

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×