Späť na zoznam

Ihriská, ktoré potešia všetkých

Keď hovoríme, že Malé Krasňany sú ideálnym bývaním pre aktívnych ľudí, tak myslíme ako na nadšencov športu, tak aj na našich najmenších. Veď kto miluje život a pohyb viac, než práve deti?

Príležitostí na zábavu na čerstvom vzduchu tu budú mať neúrekom. A nielen vďaka okoliu Malých Krasňan tvoreného vinicami a malokarpatskými stráňami so sieťou cyklochodníkov. Veľkú pozornosť sme venovali aj projektovaniu detských ihrísk a športovísk.
Všetky ihriská pre deti v Malých Krasňanoch sú dodávané prestížnou švédskou spoločnosťou Hags. Vynikajú širokou paletou ponúkaných pohybových aktivít a najmä kvalitou. Každé jedno spĺňa tie najprísnejšie bezpečnostné normy. Preto kým sa vaše deti zabávajú v parku priamo pod vašimi oknami, vy si môžete bez obáv oddýchnuť doma.
 
Alebo taktiež vybehnite von a zahrajte si spolu s priateľmi či susedmi basketbal alebo futbal na multifunkčnom ihrisku pre loptové hry. A keď si budete chcieť oddýchnuť, určite oceníte lavičky a relaxačné zóny v blízkosti ihriska. 
O atraktívnosti ihrísk v Malých Krasňanoch sa môžete presvedčiť prostredníctvom našich nových vizuálov.
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×