Späť na zoznam

Jeseň plná zážitkov v Malých Krasňanoch

Pochybuje ešte niekto, že Malé Krasňany ponúkajú ideálne bývanie pre ľudí, ktorí milujú život a aktívny životný štýl? Po bohatom programe outdoorových aktivít, ktoré sme pre vás nachystali na tohtoročnú jeseň, ostanú presvedčení aj tí najvytrvalejší pochybovači!

Pripravili sme pre vás pravidelné kondičné tréningy, príjemné posedenia spojené s občerstvením aj užitočné spoločné aktivity. Taktiež sa môžete tešiť na návštevu nášho nového vzorového bytu, ktorý premiérovo otvoríme práve počas jesene. A samozrejme, v Malých Krasňanoch si na svoje prídu aj vaše ratolesti – veď kto prekypuje väčšou energiou, ako oni? 

Príďte si do Malých Krasňan užívať Jeseň plnú zážitkov. My sa postaráme o pestrý program, vy nezabudnite so sebou zobrať svoju rodinu alebo priateľov. O dobrú náladu isto nebude núdza. Tešíme sa na vás.

Prečítajte si, čo všetko vás čaká: 
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×