Späť na zoznam

Juraj Ťahún, predajca: Malé Krasňany sú aj mojim vysnívaným bývaním

Juraj Ťahún je súčasťou projektu Malé Krasňany od jeho úplného začiatku. Ako predajca sa dennodenne stretáva s ľuďmi, ktorí si hľadajú svoje vysnívané bývanie. V prípade Malých Krasňan sú to predovšetkým tí, ktorí žijú aktívne a vyhľadávajú blízkosť prírody. 
Preto sme sa s ním porozprávali, ako pokračuje výstavba projektu Malé Krasňany, čím je projekt výnimočný a pre koho je ideálne takéto bývanie.

Ako napreduje výstavba Malých Krasňan?

Výborne, v súlade s časovým harmonogramom. :)
Vzhľadom k tomu, že projekt má veľmi dobrú predajnosť, s výstavbou sme začali dokonca skôr ako sme plánovali. Výstavba každého bytového domu je zahájená s istým časovým odstupom. Ten sme skrátili a napríklad bytový dom č.3 sa bude kolaudovať už budúci rok v lete a bytový dom 5 na jeseň toho istého roku.

Projekt sa začal predávať v roku 2015. Ako teda hodnotíte uplynulý rok?

Pozitívne. Vytýčené ciele sme dosiahli, realita dokonca predčila naše očakávania. O byty je veľký záujem, čomu pomohlo hlavne zníženie úrokových sadzieb a teda lepšia dostupnosť hypoték. Pozitívne na predaj vplýva aj fakt, že stavba napreduje. A to „nielen“ výstavba samotných bytových domov, ale aj výstavba križovatky, novej cesty či cyklochodníka. Ľudia vidia, že celkové prostredie sa mení a zveľaďuje.

Aké sú vaše očakávania a plány pre rok 2016?

Vypredať Malé Krasňany :)
Už od začiatku roka evidujeme približne dvojnásobný nárast predaja. Myslím, že k tomuto úspechu prispelo už spomínané dokončovanie nových komunikácií a blížiaca sa kolaudácia prvého bytového domu v závere tohto roka. Naši klienti, aj potencionálny záujemci o náš projekt sú pri tejto príležitosti srdečne vítaní na dni otvorených dverí, ktorý budeme organizovať.
Aktuálne ešte dokončujeme úplne nové predajné miesto priamo v Malých Krasňanoch, kde budeme k našim klientom zas o niečo bližšie.S akými typmi klientov sa  pri svojej práci stretávate?

V Malých Krasňanoch sme trafili cieľovú skupinu úplne presne. Sú to vo väčšej miere mladí ľudia, ktorí si zakladajú rodiny. Rovnako tiež klienti, ktorí maju náročnejšie požiadavky na svoje bývanie. Každý si nájde to svoje, čo je pre neho pri výbere bývania najdôležitejšie. 
Mlade rodiny si kupujú svoj prvý byt za účelom založenia rodiny a pri neustále narastajúcom životnom tempe hľadajú miesto pre aktívny oddych. To im poskytujú výborne dispozície našich bytov a tiež lokalita s množstvom zelene, kde môžu tráviť svoj voľný čas.

Viete na základe vašej skúsenosti povedať, kto rozhoduje o kúpe bytu? Ženy alebo muži?

Väčšinou sú to asi ženy, ak hovoríme o pároch. Niekedy sa stáva, že jeden z partnerov má veľký záujem o byt v našom projekte, ale druhého viac láka blízkosť centra mesta. Vo väčšej miere  sú však klienti "zladení" a naozaj hľadajú to, čo ponúkame: blízkosť prírody, bezproblémové parkovanie, aktívny oddych a možnosti na hranie pre deti.

Čo si myslíte, prečo sú Malé Krasňany výnimočným projektom a prečo by mali ľudia zvážiť kúpu bytu práve tu? 

Jednoznačne výnimočná architektúra!  Architekt projektu pán Juraj Šujan úspešne realizoval viacero bytových domov a bytových komplexov. Jeho dômyselné dispozičné riešenia bytov a celého domu, prepojenie garáží, chodby ktoré majú denné svetlo, nadštandardné vybavenie bytov a rôzne praktické vychytávky robia z nášho  projektu úžasné miesto pre život. A určite nesmieme zabudnúť na polohu, ktorá je blízko lesa, a tak nemusíte za prírodou cestovať. Na záver otázka o vás. Aké je vaše vysnívané bývanie? 

Asi väčší byt so záhradou. Tým, že veľa pracujem a mám málo času, o dom by som sa asi nestíhal starať. Čiže väčší byt so záhradkou v blízkosti lesa, takže niečo podobné ako ponúka projekt Malé Krasňany :)

 

 

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×