Späť na zoznam

Lampiónový sprievod aj s Malými Krasňanmi

Kto nebol na račianskom Lampiónovom sprievode, môže ľutovať. Napriek chladnému počasiu atmosféra ani tento rok nesklamala a účasť opäť príjemne prekvapila.

Sprievod sa začal tradične po 17. hodine na električkovej zastávke Černockého, kde si viac ako 500 účastníkov zapálilo sviečky v lampiónoch. Postupne sa sprievod pohol až na detské ihrisko Kadnárova.

Tu už malých aj veľkých čakal veselý program, ktorý pripravili hudobníci na gajdách. Pre uzimených účastníkov bolo pripravené aj bohaté občerstvenie. Nebolo to však len o jedení a pití. Z predaja punču, koláčikov a kapustnice sa podarilo vyzbierať sumu 795,20 eur, ktorá poputuje tentokrát na podporu mládežníckeho centra Stará jedáleň. 

Od organizátorov zaznelo aj veľké ďakujem približne štyridsiatim mamám a babičkám, ktoré prispeli vlastnoručne upečenými koláčikmi a ktoré tiež spoločne navarili aj chutnú kapustnicu.

Sme radi, že svojou troškou mohli pomôcť aj Malé Krasňany a spoločnosť Lucron. Už teraz sa tešíme na ďalšie podobné akcie. 

 
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×