Späť na zoznam

Malé Krasňany na Račianskom vinobraní

Zažite skvelú atmosféru Račianskeho vinobrania a spojte príjemné s užitočným. Navštívte informačný stánok Malých Krasňan, kde sa dozviete najnovšie informácie o tomto jedinečnom projekte a ešte omnoho viac.
 
Aká by to bola jeseň bez tradičného vinobrania. Tento sviatok všetkých milovníkov vína a burčiaku sa blíži a tradičné oberačkové slávnosti sa tentokrát uskutočnia od 9. do 11. septembra 2016 v uliciach bratislavskej mestskej časti Rača.
Pozývame vás na Račianske vinobranie
Okrem stánkov s občerstvením a bohatého kultúrneho programu, kde vystúpia nielen tradičné skvelé folklórne súbory ale aj hviezdy ako Lukáš Adamec či skupiny ako Nocadeň a Le Payaco, vás radi privítame aj v našom infostánku.
 
Tu budete mať jedinečnú možnosť zistiť najnovšie informácie o prebiehajúcej výstavbe Malých Krasňan, pozrieť si vystavený 3D model celého rezidenčného projektu, a samozrejme si budete môcť vybrať aj svoje nové bývanie.
 
Nápomocní vám budú naši predajcovia, ktorí vám ochotne odpovedia na všetky vaše otázky ohľadom financovania, zariaďovania, vyberania aj vybavovania. Dohodnúť si budete môcť aj osobnú obhliadku, teda návštevu samotných Malých Krasňan.
 
Ale to nie je všetko. Predstavíme vám aj nový jedinečný projekt mestského bývania Urban Residence, ktorý rastie pri Račianskom mýte a je určený ľuďom, ktorí preferujú mestský život a chcú mať všetko na dosah. Dozviete sa o všetkých výhodách bývania v štýlových bytoch a apartmánoch a zistíte, že nadštandard môže byť dostupný naozaj pre každého.
 
Mysleli sme aj na vaše ratolesti, na ktoré čaká v našom infostánku množstvo zábavných aktivít. Deti poteší nielen kúzelník, ale aj maľovanie na tvár. Zažite s nami skvelé dni, tešíme sa na vás. 
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×