Späť na zoznam

Malé Krasňany nemohli chýbať na vinobraní ani tento rok!

Jedno z najobľúbenejších podujatí v hlavnom meste – Račianske vinobranie – dopadlo, ako každý rok, úžasne. Hoci jeseň sa už prihlásila o slovo, ani striedavé počasie neodradilo davy ľudí z celého mesta, ale tiež z okolia, aby prišli na koštovku nového burčiaka a zabavili sa na skvelom kultúrnom programe.
 
V réžii račianskej radnice sa všetci mohli vytancovať a vyšantiť na skvelých kapelách ako Desmod, Inekafe, či King Shaolin. Vynikajúci Cigánski diabli nadchli nielen staršiu generáciu Popri výbornom programe, ochutnávaní burčiaka, vína a gastronomických špecialít sa stovky z vás zastavili aj v stánku Malých Krasnian.
Opäť vás zaujal vystavený 3D model celého rezidenčného projektu a popritom ste sa dozvedeli množstvo nových informácií o prebiehajúcej výstavbe a o kolaudácii už hotových bytových domov.


 
Nápomocné vám boli aj naše asistentky, ochotne odpovedajúc na otázky ohľadom financovania, zariaďovania, vyberania aj vybavovania nového bývania. Mnohých preto príjemne prekvapila informácia, že do Malých Krasnian sa už nasťahovali prvé rodiny a vy ich môžete nasledovať a  bývať tak pod malebným vinohradom s dokonalým výhľadom na svahy Malých Karpát a na televíznu vežu na Kamzíku.

Mnohí Bratislavčania, ale aj návštevníci z ďalších miest sa tiež zaujímali o jedinečný projekt mestského bývania Urban Residence, ktorý rastie na Račianskej ulici, blízko Račianskeho mýta. Vyzvedali najmä o výhodách bývania v týchto štýlových bytoch a apartmánoch a zistili, že nadštandard môže byť dostupný naozaj pre každého.
 
Na svoje si prišli aj deťúrence, ktoré sa vyšantili v skákacom hrade, no potešil ich aj kúzelník, ktorý vyčaril z balónov všakovaké zvieratká a na tvárach detí spokojný úsmev.

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×