Späť na zoznam

Navštívte hotové byty a prijmite pozvanie na vianočnú kapustnicu

Milí susedia, priatelia, vážení klienti. Dovoľte, aby sme vás v tomto predvianočnom zhone pozvali na príjemné posedenie s našimi predajcami. Počas dvoch dní na prelome mesiacov sme pre vás pripravili nielen prezentáciu hotových bytov, ale aj príjemné posedenie v spoločnosti našich predajcov, ktorí vám ochotne odpovedia na vaše otázky nielen ohľadom bývania.

Počas dvoch dní 30. 11. a 1. 12. 2017 vás naši predajcovia ochotne prevedú dokončenými bytmi a celá rodina si tak môže spoločne naplánovať, ako bude vyzerať váš nový domov. Prezrieť si môžete všetky dokončené byty, ktoré sú ihneď k dispozícii a vy sa tak môžete už čoskoro nasťahovať.

Vo štvrtok sme pre vás prichystali aj menšie vianočné posedenie. Podvečer od 16.00 do 20.00 hod. vás naši predajcovia pohostia aj domácou kapustnicou, ktorú pre vás spoločnými silami pripravili. Pri neformálnych rozhovoroch tak môžete spoznať nielen vašich nových susedov, ale aj našich kolegov, ktorí sú vám neustále k dispozícii a aj takouto formou vám chcú poďakovať za vzájomnú spoluprácu. 

Prehliadky bytov máte k dispozícii nielen počas štvrtka od 13.00 do 20.00 hod., ale aj v piatok od 10.00 do 19.00 hod. V tomto čase sme pripravili aj zábavný program pre vaše ratolesti. Vo vyhrievanom stane čaká na deti kreatívna dielnička. Za pomoci animátorky si tu budú môcť vlastnoručne vyrobiť zaujímavé ozdoby na vianočný stromček. Skrášliť si tak môžete nielen ten váš, u vás doma, ale aj malokrasniansky.
 
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×