O projekte

Malé Krasňany

Malé Krasňany sú komplexná urbanistická zelená štvrť vo výnimočnej lokalite. Vyrastajú v blízkosti prírody a pritom v kontakte s mestom.

Svojim obyvateľom poskytujú pohodlie v nadštandardne vybavených bytoch a zároveň priestor pre príjemné susedské spolunažívanie. Okolie navyše ponúka bohaté príležitosti pre aktívny oddych. Výlety do prírody uľahčí nová cyklotrasa s peším chodníkom, ktorá spája štvrť priamo s malokarpatskými lesmi. Občianska vybavenosť je v pešej dostupnosti a do centra je to autom či MHD iba 10 minút.

 

Harmonogram

Všetko pre dobrý život v Malých Krasňanoch

Ako Malé Krasňany obohatia Raču

Sprehľadníme dopravu novou svetelnou križovatkou

Prebudujeme križovatku na Račianskej ceste a pridáme svetelné riadenie aj pre chodcov a cyklistov. Systém riadenia s uprednostnením MHD navyše prispeje k zrýchleniu dostupnosti centra autobusom alebo električkou. Nová križovatka zjednoduší dopravu a komfortne prepojí Malé Krasňany s Račianskou cestou.

Chránime susedné pozemky a Račiansku ulicu pred stekajúcou dažďovou vodou

V Malých Krasňanoch a na svahoch viníc nad nimi odvedieme zrážkovú vodu pod zem. Prívalové dažde a stekajúca voda už pre nižšie položené pozemky nebudú problémom – vďaka našim odvodňovacím rigolom, kanalizácii a vsakovacím systémom.

Pomáhame oživiť Obecnú záhradu

Sponzorsky prispievame na revitalizáciu Obecnej záhrady. Račiansky spolok tak vďaka nám vybuduje nové schodisko z nádvoria obecného úradu.

Vylepšíme a dobudujeme cyklochodník

Vybudujeme riadený priechod pre cyklistov pred budovou YIT REDING. Prechod cez Račiansku ulicu bude bezpečný aj počas intenzívnej premávky. Tým zároveň zlepšíme prepojenie centra Bratislavy s lesmi Malých Karpát cez Račiansku radiálu a s ďalšími zaujímavými cyklocestami. Vybudovaný úsek bude mať dĺžku takmer pol kilometra.

Umožníme prechádzky až k vinohradom a do Karpát

Vybudujeme aj chodník pre peších. Bude súčasťou cyklochodníka a prepojí Račiansku ulicu s vinohradmi nad projektom a turistickými trasami Malých Karpát.

Na stiahnutie

Vzorové dokumenty nemajú právnu záväznosť. Na vyžiadanie vám bude zaslaná plná verzia zmluvy pre konkrétnu fázu projektu. Kontaktné informácie na predajcov nájdete tu.

Aktuality

Ďakujeme vám

Ďakujeme Vám za váš záujem. Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Dohodnite si obhliadku

Príďte spoznať Malé Krasňany osobne. Vyplňte formulár a zvoľte si preferovaný dátum a čas stretnutia. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním formulára alebo zaslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×