Späť na zoznam

Otvorili sme pre vás nové predajné miesto

Výber nového bývania nie je jednoduché rozhodnutie. Najmä ak sa jedná o kúpu ešte pred kolaudáciou - bez možnosti obhliadky bytu. Aby sme vám tento proces zjednodušili, otvorili sme pre vás nové predajné miesto priamo v areáli Malých Krasňan. Príďte sa o kvalitách projektu a výbornej lokalite presvedčiť osobne.

V našom novom salespointe vás radi privítame každý pracovný deň od 10.00 do 18.00 a v sobotu dopoludnia od 9.00 do 12.00. S parkovaním si ťažkosti robiť nemusíte. Pohodlne zaparkujete priamo pred vchodom.

Ako prvá vás určite zaujme nová príjazdová cesta a zrekonštruovaná svetelná križovatka. Práve vďaka nej bude už čoskoro doprava na Račianskej ulici prehľadnejšia a bezpečnejšia. Okrem nich sme pre nových obyvateľov Malých Krasňan pripravili nový cyklochodník, ktorý spája Račiansku ulicu s lesnými cyklotrasami v Malých Karpatoch.

Čo môžete od návštevy predajného miesta očakávať?

Stretnutie s predajcom môže byť príjemným zážitkom. Pri šálke kávy alebo čaju sa môžete porozprávať o najnovších trendoch v bývaní alebo o tom, o aké byty je najväčší záujem. Ochotne vám taktiež vysvetlia všetky výhody bývania v Malých Krasňanoch – od vysokého štandardu bytov, cez benefity lokality blízko lesa až po bezplatné parkovanie pre vaše návštevy.

Spoločne si môžete prezrieť 3D model bytového domu alebo prelistovať najaktuálnejšie pôdorysy bytov a dozvedieť sa viac o výhodných predpredajových cenách, ktoré sme pre vás pripravili. A priamo na mieste sa môžete presvedčiť, ako napreduje výstavba Malých Krasňan.

Radi vás prevedieme aj našou vzorkovňou. V cene každého bytu v Malých Krasňanoch je zahrnutý bytový štandard vysokej kvality a práve z neho si môžete v našom predajom mieste vyberať. Rôzne odtiene a farby podláh, obkladačky na stenu, dizajnové interiérové dvere – to je len malá ukážka toho, čo u nás nájdete. 

Príďte sa presvedčiť osobne.

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×