Späť na zoznam

Prebehnite sa s nami na 5. ročníku Račianskeho polmaratónu

V sobotu 23. apríla sa v Rači bežia naraz dve hlavné súťaže – Račiansky polmaratón a Račianska desiatka. Ako inak, Malé Krasňany budú pri tom.

Podobne ako minulý rok, aj tentoraz sme pre vás pripravili osviežujúcu motiváciu navyše. Desiatku pobeží aj naša after sales konzultantka Mirka, ktorú si určite všimnete vďaka výraznému tričku. Ak cieľom prebehnete skôr ako ona, rovno môžete utekať k pípe pri našom stánku. Načapujeme vám tu jedno zdarma. Má to však jeden háčik. Mirka sa len tak predbehnúť nenechá a na výkon sa poctivo pripravuje.

Račiansky polmaratón si však užije celá rodina. Vaše deti si môžu zdarma zasúťažiť na detských behoch a výborne sa zabavíte aj v prípade, že nebudete pretekať.

Drobci sa vyšantia na nafukovacom hrade alebo s pastelkami a omaľovánkami. A kým svoje ratolesti necháte na starosť našim hosteskám, vy si môžete odpočinúť v stane Malých Krasňan. Čo tak namixovať si vlastné smoothie? Vysadnite na bicykel napojený na mixér a osviežujúci drink si vybojujete v saganovskom štýle. 

V stane môžete aj vďaka 3D modelu získať presnejšiu predstavu o Malých Krasňanoch. Navyše, náš tím vám ohľadom projektu s radosťou odpovie na akúkoľvek otázku. K tomu sme pre vás nachystali aj malú anketu. Zapojte sa a ste v hre o zaujímavú cenu. 

Stretneme sa teda v sobotu 23. apríla v Rači? Tešíme sa na vás.
 

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×