Späť na zoznam

Premiéra nového vzorového bytu už počas posledného DOD

Výstavba v Malých Krasňanoch sa chýli ku koncu. Bytový dom 4 má za sebou úspešnú kolaudáciu a v týchto dňoch už prebieha odovzdávanie bytov novým majiteľom. My vám tak ponúkame jedinečnú príležitosť zažiť posledné Dni otvorených dverí v Malých Krasňanoch, keď vám predstavíme aj úplne nový vzorový byt, ktorý Vám na inšpiráciu nachystali naši bytoví dizajnéri.

Počas predĺženého víkendu od štvrtka 7. júna do soboty 9. júna vám neponúkame len inšpiráciu, ale naši skúsení predajcovia odpovedia na všetky vaše otázky ohľadom bývania u nás. V predaji je totiž necelá päťdesiatka posledných bytov v bytovom dome 2, kde bude umiestnená nielen materská škola, ale aj obchody a služby pre vaše pohodlie. Kolaudácia domu prebehne už ku koncu tohto roka, a tak máte skvelú príležitosť vybrať si svoj nový vysnívaný domov za ešte stále zvýhodnenú cenu.

Ak vás zaujímajú otázky aj ohľadom financovania bývania u nás, budete mať príležitosť opýtať sa našich špecialistov, ktorí vám poradia nielen vo výbere hypotéky, ale aj pri zmluvách a vo výbere z našej širokej ponuky štandardov.

Aby Deň otvorených dverí bol zážitkom aj pre vaše ratolesti, pripravili sme pre ne zaujímavý program pri našom predajnom mieste. Tam sa o ne postarajú naše šikovné animátorky a vy sa tak môžete nerušene venovať nielen obhliadke bytov, ale aj plánovaniu pri drobnom pohostení, ktoré sme pre vás pripravili.

Tešíme sa na vás

7. až 9. júna 2018

štvrtok od 15.00 do 18.00 hod.
piatok od 10.00 do 18.00 hod.
sobota od 10.00 do 18.00 hod.
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×