Späť na zoznam

Príďte si pozrieť váš nový domov. Malé Krasňany otvárajú svoje brány

Bytový dom 1 je po úspešnej kolaudácii a vy sa tak na vlastné oči môžete presvedčiť o výhodách bývania v rezidenčnom projekte Malé Krasňany. Počas predĺženého víkendu od štvrtka 11. mája do soboty 13. mája vás naši predajcovia ochotne prevedú celým domom a nazrieť môžete aj do hotových bytov. Celá rodina si tak môže spoločne naplánovať, ako bude jej nový domov vyzerať.


 
Naši predajcovia vám poradia pri výbere, zmluvách, ale aj vo financovaní vašej novej nehnuteľnosti v Malých Krasňanoch. Aby Deň otvorených dverí bol zážitkom aj pre vaše ratolesti, pripravili sme pre ne zaujímavý program pri našom predajnom mieste. Tu sa o ne postarajú naše animátorky a vy sa tak nerušene môžete venovať plánovaniu aj pri drobnom pohostení, ktoré sme pre vás pripravili.
 
Tešíme sa na vás 11. až 13. mája 2017, vo štvrtok od 15.00 do 19.00 hod., v piatok od 10.00 do 19.00 hod. a v sobotu od 10.00 do 18.00 hod.

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×