Späť na zoznam

Račiansky polmaratón si užili bežci aj celé rodiny

Čerstvé počasie v sobotu 23. apríla prialo na Račianskom polmaratóne najmä bežcom. Aj vďaka tomu sme boli svedkami viacerých osobných rekordov. K zvýšenej motivácii na 10-kilometrovom úseku však určite prispela aj stávka s Malými Krasňanmi o pivo - všetci, ktorí predehli nášho Miňa (bežal namiesto pôvodne dohodnutej Mirky), sa po dobehnutí s veľkou chuťou pristavili pri našej pípe a osviežili sa. :) 

Pre návštevníkov Račianskeho polmaratónu sme tento rok pripravili skutočne zaujímavý program. Kto mal záujem o niečo zdravé, mohol si v stane Malých Krasňan vlastnými silami namixovať koktejl. Deti sa zas vybláznili v skákacom, nafukovacom hrade s veľkou šmykľavkou, kde na ne dozerali naše animátorky.

Na svoje si prišli aj súťaživé povahy. Do našej ankety o bývaní sa zapojilo až 120 návštevníkov, z ktorých sme nakoniec vybrali jedného, ktorý získal darčekový poukaz na zážitok v hodnote 100 eur podľa vlastného výberu.

Pozrite si krátke video o tom, ako to na Račianskom polmaratóne vyzeralo.

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×