Váš biznis v Malých Krasňanoch

Komplexná urbanistická zelená štvrť vo výnimočnej lokalite. To sú Malé Krasňany v blízkosti prírody a pritom v kontakte s mestom.

Pätica obytných domov vyrastá na rozlohe skoro 45 000 m2. Využite tak možnosť ponúknuť vaše služby a produkty približne tisícke potenciálnych zákazníkov len z najbližšieho okolia a ďalším z blízkych bytových domov a administratívnych priestorov. Naštartujte svoje podnikateľské ambície na ideálnom mieste.

 

Podnikanie v priestoroch podľa vašich predstáv

 

Priestory s celkovou rozlohou 520 m2, k tomu 282 m2 terás a 326 m2 záhrady. To všetko ponúkajú komerčné priestory pre vaše služby ako kaviareň, kaderníctvo, škôlku či kanceláriu. Veľkosť priestorov ako aj priečky prispôsobíme vašim potrebám.

Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov

Telefón:

Výhody podnikania v Malých Krasňanoch

 

Aby váš biznis bol úspešný, potrebujete okrem skvelého nápadu aj dobrú lokalitu s výborným zázemím a s množstvom potenciálnych zákazníkov. K tomu ľahká nielen pešia, ale aj automobilová dostupnosť s pohodlným parkovaním. To vám ponúkajú Malé Krasňany aj s blízkosťou zastávky MHD a železničnej stanice Vinohrady.

 
Atraktívne
obchodné priestory
Množstvo potenciálnych
zákazníkov
Skvelá pešia aj
automobilová dostupnosť
Blízkosť MHD
a železničnej stanice
Dostatok
parkovacích miest

Ďakujeme vám

Ďakujeme Vám za váš záujem. Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Dohodnite si obhliadku

Príďte spoznať Malé Krasňany osobne. Vyplňte formulár a zvoľte si preferovaný dátum a čas stretnutia. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním formulára alebo zaslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×