Späť na zoznam

Špeciálne tréningy s Martinom Šmahelom

V zdravom tele zdravý duch. To nie je iba fráza, ale dôležitá súčasť života každého človeka, ktorý chce s dnešným uponáhľaným svetom držať krok. Preto sme pre vás pripravili pravidelné tréningy na zlepšenie vašej fyzickej aj psychickej kondície. Postará sa o vás športovec, tréner a moderátor Martin Šmahel – a to priamo v Malých Krasňanoch.
 
Zabudnite na nudu, jednotvárnosť a stereotyp z posilňovne. Martin Šmahel, ktorý sa trénerstvu a fitchoachingu venuje viac ako desať rokov, pripravil pre vás niečo špeciálne. Tréningy a poradenstvo priamo na čerstvom vzduchu a celkom zadarmo. Ukáže vám, ako sa športovanie môže stať fascinujúcim zážitkom. Kde všade na vás, aj v exteriéroch, číhajú „stroje“ na posilňovanie.

Popri tréningu sa dozviete aj množstvo zaujímavých informácií o svojom tele, stravovacích návykoch a životnom štýle. Dostanete rady, ako sa zbaviť nadváhy, stresu, nechutenstva, alebo naopak obžerstva a prejedania sa.

A pozor. Športuje sa každý piatok a za každého počasia, pretože žiaden dážď či vietor nemôže byť prekážkou, aby ste sa mohli cítiť zdravo a fit.     

Celý jesenný program v Malých Krasňanoch nájdete na našej webovej stránke  a všetky novinky na Facebookovej stránke Malých Krasňan.
 
Tešíme sa na vás už v piatok 7.10.2016 o 18:00.
Štartujeme pri predajnom mieste Malé Krasňany, Račianskej ulica.
Zastávka MHD Malé Krasňany – električky č. 3,5,7.
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×