Štandard bytov v Malých Krasňanoch

Kvalita na prvom mieste

Kvalitné vybavenie robí z vášho bytu lepšie miesto pre život. Už v cene bytu preto dostanete špičkové bytové výrobky od renomovaných dodávateľov. Vďaka tomu ušetríte náklady na rekonštrukciu či nákup a získate všetky výhody dobrého nového zariadenia.

 

Špičkové vybavenie pre váš domov

Exteriérové žalúzie

Každý byt je vybavený dizajnovými hliníkovými žalúziami s vysokou životnosťou. V lete chránia pred prehrievaním bytu a vďaka elektrickému ovládaniu dotvárajú komfort vášho bývania. A ak potrebujete priestor navyše, vďaka žalúziám si môžete vytvoriť z lodžie samostatnú miestnosť.

Protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere

Užívajte si pocit bezpečia. Ten vám poskytnú bezpečnostné protipožiarne dvere a zárubne testované v akreditovaných skúšobniach. V prípade zabuchnutia máte k dispozícii NONSTOP linku a vysoká bezpečnostná trieda sa pozitívne odrazí aj pri poistení vášho bytu.

Dizajnové interiérové dvere

Interiérové dvere majú zásadný význam pre dotvorenie vnútorného prostredia každého bytu. Množstvo moderných dekorov a farebných vyhotovení je zárukou u.spokojenia individuálnych potrieb každého klienta. Sú ľahké na údržbu a odolné proti oderu či poliatiu kvapalinami. Navyše, vďaka kvalitnému materiálu dverí a zárubní dobre vyzerajú.

Vysokokvalitné plastové okná

Vo svojom budúcom byte nájdete kvalitné plastové okná so 6-komorovým profilom, ktoré sú praktické na manipuláciu a jednoduché na údržbu. Navyše, vďaka izolačným trojsklám zlepšujú zateplenie bytu a bránia roseniu okien.

Veľkoformátové podlahy

Podlahy prvotriednej kvality a dizajnu. Veľkoformátové lamely a presné spájanie drážky zdôrazňujú dizajn dekorov a kvalitu vyhotovenia podlahy. A čo je najlepšie, vzhľad podlahy si môžete vybrať sami.

Dlažba a obklady

Nadčasový dizajn a vzhľad prírodných materiálov. Dlažba a obklady podľa návrhov top dizajnového štúdia dodajú vašej kúpeľni pocit svetovej klasiky.

Kúpeľňové štúdio

TOP dizajnové kúpeľňové štúdio zabezpečuje dizajn a vybavenie kúpeľní v Malých Krasňanoch. Na výber máte viacero moderných farebných variantov dreva.

Kúpeľňová sanita

Kvalita a moderný dizajn. To sú vlastnosti vybavenia kúpeľní vášho budúceho domova.

Dizajnové batérie

Pocit komfortu môžete zažiť aj v kúpeľni. Ten vám prinesú kúpeľňové moderné batérie. Okrem svetoznámeho dizajnu ich charakterizuje funkčnosť a dlhotrvajúca kvalita.

Tiché a rýchle výťahy

Rýchlo, ticho a bezpečne vás výťah v Malých Krasňanoch vyvezie až k dverám bytu. Centralizovaný pohon s nízkym trením zmenšuje hluk a vibrácie, zlepšuje komfort cestujúcich a neruší v priľahlých priestoroch.

Garancia developera

Vyhradzujeme si právo na zmenu vybavenia bytu a zároveň vám garantujeme, že v prípade výmeny ktorejkoľvek časti vybavenia vám ho nahradíme výrobkom porovnateľnej kvality.

Ďakujeme vám

Ďakujeme Vám za váš záujem. Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Dohodnite si obhliadku

Príďte spoznať Malé Krasňany osobne. Vyplňte formulár a zvoľte si preferovaný dátum a čas stretnutia. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním formulára alebo zaslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×