Späť na zoznam

V Malých Krasňanoch sme rozsvietili stromček

Rozžiarené detské oči, koledy aj vinše sprevádzali vianočný večierok v Malých Krasňanoch. Na malých aj veľkých návštevníkov, ktorých na posedenie pozvali predajcovia z Malých Krasnian, čakalo vo vyhrievanom stane nielen chutné občerstvenie, ale tiež tvorivá dielnička. Najmenších však najviac potešil rozsvietený vianočný stromček.

Počas dvoch dní 30. 11. a 1. 12. 2017 vás naši predajcovia ochotne previedli dokončenými bytmi a celé rodiny si tak mohli spoločne naplánovať, ako bude vyzerať ich nový domov.Vo štvrtok čakalo na návštevníkov aj menšie vianočné posedenie, ktoré pripravili predajcovia projektu s kolegami. Domáca kapustnica, varené vínko a skvelé koláčiky. Pri neformálnych rozhovoroch ste tak spoznali nielen svojich nových susedov, ale aj našich kolegov, ktorí sú vám neustále k dispozícii a aj takouto formou vám chcú poďakovať za vzájomnú spoluprácu. 

O vaše deťúrence sa postarali šikovné animátorky, ktoré pripravili zábavný program. Vo vyhrievanom stane čakala na deti kreatívna dielnička, kde vlastnoručne vyrábali zaujímavé ozdoby na vianočný stromček.
Napriek mrazivému počasiu si príjemný večer v Malých Krasňanoch užívali susedia a ich priatelia až do neskorších večerných hodín. Niekoľko desiatok obyvateľov sa napokon lúčilo so želaním krásnych Vianoc a šťastného nového roka, k čomu sa pridali aj predajcovia z predajného miesta Malé Krasňany. 

  

 
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×