Späť na zoznam

V Rači to žilo aj vďaka nám

20. 6. 2015 (sobota) sa v areáli ZŠ Tbiliská konal 2. ročník podujatia s názvom Rača žije! Malé Krasňany si pre vás opäť pripravili množstvo prekvapení.

Asi najväčší úspech u malých aj veľkých účastníkov zožal náš špeciálny „bike“, na ktorom si každý záujemca mohol vyšliapať vlastný zdravý drink. Na výber bolo banánové smoothie, orange mojito (samozrejme, nealkoholické) alebo ľadová káva. Dohromady sme si všetci vyšliapali až 300 drinkov.

Ďalšou športovou aktivitou pod našou záštitou bola detská a rodinná štafeta, kde sa súťažilo v disciplínach ako skok vo vreci, skákanie cez prekážky či v hode loptičkou. Prvé tri miesta, ktoré všetky disciplíny zvládli v najlepšom čase, boli ocenené v podobe skutočných trofejí.

Všetky tieto aktivity ste mohli nájsť pri našej chillout zóne, ktorú nebolo možné prehliadnuť. Okrem spomínaných aktivít a oddychu na sedacích vakoch tu deti mohli nájsť aj množstvo maľovaniek, balónikov či krásne voňavé bublifuky. Z chillout zóny ste si tiež mohli odniesť aj spomienkovú fotografiu, ktorú sme každému zadarmo vytlačili.

V závere podujatia sme žrebovali výhercu víkendového pobytu vo štvorhviezdičkovom Wellness hoteli Patince. Stačilo sa zaregistrovať u našich šarmantných hostesiek a šťastie ste mohli skúsiť aj vy. V tomto prípade gratulujeme Bibiane K., ktorá už poukaz získala a veríme, že si celý pobyt maximálne vychutná.

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×