Späť na zoznam

Veľká prezentácia hotových bytov dopadla na výbornú!

Počas predĺženého víkendu od štvrtka 27. júla do soboty 29. júla to v Malých Krasňanoch opäť žilo. Niekoľko stoviek záujemcov sa prišlo na vlastné oči presvedčiť, ako rastie ich nový domov.
 
Dni otvorených dverí boli skutočne výnimočné! Svojou návštevou nás tentoraz poctilo viac ako tristo ľudí a spolu sme príjemne debatovali, plánovali, odpovedali na vaše otázky, radili a vysvetľovali. Všetky tri dni nám prialo aj počasie a my sme si tak spoločne mohli užiť túto akciu počas nádherných slnečných dní. Prišli rodiny, páriky aj jednotlivci, samotní záujemcovia, ale aj ich priatelia.
Mnohí využili príležitosť a v sprievode našich predajcov tiež navštívili dokončené byty. Tam návštevníci mohli spoločne plánovať, ako bude vyzerať ich nový domov. Pri chutných a najmä studených limonádach vám naši predajcovia radili nielen pri výbere bytov, ale aj vo financovaní vašej novej nehnuteľnosti v Malých Krasňanoch. Medzitým sa o najmenších starali naše šikovné animátorky, ktoré pripravili pre deti zábavný program plný hier.

ČO NAJVIAC ZAUJALO NÁVŠTEVNÍKOV?

Najväčší záujem bol o mimoriadny letný benefit, o ktorom ste sa chceli dozvedieť viac. K vybraným bytom totiž len do konca septembra získate kvalitnú kuchynskú linku a spotrebiče od spoločnosti iKuchyne.sk v cene bytu. Všetky trojizbové byty majú v cene tiež vstavané skrine, resp. šatník. Táto limitovaná akcia platí do 30. 9.

ZOBRAZIŤ VYBRANÉ BYTY
 

Ak ste naše dni otvorených dverí nestihli, to nič. Radi vás privítame v našom predajnom mieste v Malých Krasňanoch. 

Skontaktujte sa s našim predajcom

Aktuálne informácie sledujte na našej facebookovej stránke.
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×