Späť na zoznam

Veľká prezentácia nových bytov! Sťahovať sa môžete už v auguste

Využite aj mimoriadny benefit, ktorý vám ponúka bývanie v Malých Krasňanoch. K vybraným bytom totiž len do konca prázdnin získate kvalitnú kuchynskú linku a spotrebiče od spoločnosti iKuchyne.sk v cene bytu. Všetky trojizbové byty majú v cene tiež vstavané skrine, resp. šatník.

GALÉRIA

Počas predĺženého víkendu od štvrtka 27. júla do soboty 29. júla vás naši predajcovia ochotne prevedú dokončenými bytmi a celá rodina si tak môže spoločne naplánovať, ako bude váš nový domov vyzerať.

Aj tentoraz vám naši predajcovia poradia pri výbere, zmluvách, ale aj vo financovaní vašej novej nehnuteľnosti v Malých Krasňanoch. Medzitým sa už tradične sa o vaše ratolesti postarajú naše animátorky, ktoré pripravili pre deti zábavný program, a vy si tak môžete dopriať malé občerstvenie, ktoré sme pre vás nachystali.

PONUKA BÝVANIA
 
Nezabudnite, tešíme sa na vás už 27. až 29. júla 2017,
vo štvrtok od 15.00 do 19.00 hod., v piatok od 10.00 do 19.00 hod. a v sobotu od 10.00 do 18.00 hod.

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×