Späť na zoznam

Vinobranie v Rači aj s Malými Krasňanmi

Tradičné vinobranie v bratislavskej Rači bolo, ako každý rok, úžasné. Jeseň sa ešte poriadne neozvala a tak davy ľudí z celého mesta prišli na koštovku nového burčiaku, ako aj na skvelý kultúrny program.
 
Informačný stánok Malých Krasňan nemohol chýbať. Stovky záujemcov si prezrelo vystavený 3D model celého rezidenčného projektu a popri tom sa dozvedeli množstvo nových informácií o prebiehajúcej výstavbe.
 
Nápomocní boli naši predajcovia, ktorí ochotne odpovedali na všetky otázky ohľadom financovania, zariaďovania, vyberania aj vybavovania nového bývania. Mnohí z vás si dokonca dohodli aj osobnú obhliadku, teda návštevu samotných Malých Krasňan.
 
A následne sa rozhodli, že svoj život prepoja práve s touto malebnou časťou mesta – tak blízko prírody a len na skok do mesta.  
 
Mnohí bratislavčania, ale aj návštevníci z ďalších miest sa zaujímali aj o nový jedinečný projekt mestského bývania Urban Residence, ktorý rastie pri Račianskom mýte. Zaujímali sa najmä o výhody bývania v týchto štýlových bytoch a apartmánoch a zistili, že nadštandard môže byť dostupný naozaj pre každého.
 
Na svoje si prišli aj deťúrence, ktoré potešil kúzelník, či maľovanie na tvár.
 
Malé Krasňany ale svoj program vinobraním nekončia. Pripravujeme pre vás skutočne aktívnu jeseň, ktorá bude plná zážitkov.
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×