Späť na zoznam

Výhercovia z Korunovačných slávností si prevzali ceny

Malé Krasňany boli s vami aj na bratislavských Korunovačných slávnostiach. Ďakujeme za každú vašu návštevu v našom stánku na Primaciálnom námestí, kde ste sa živo zaujímali o bývanie priamo na úpätí Malých Karpát. Mnohí z vás sa tiež zapojili do našej súťaže o päť darčekových kolekcií malokrasnianskeho vína z PD Vinohrady.

Celý víkend od piatka 9. júna až do nedele 11. júna mesto žilo jedinečným podujatím. Korunovačné slávnosti už neodmysliteľne patria do letného kultúrneho programu v hlavnom meste a lákajú množstvo obyvateľov a návštevníkov. Na Primaciálnom námestí mal zastúpenie aj obľúbený bratislavský projekt – Malé Krasňany, ktorý rastie ako komplexná urbanistická zelená štvrť vo výnimočnej lokalite bratislavskej Rače.

Veľmi si vážime váš záujem aj o náš stánok, kde ste sa zaujímali o výhody bývania v Malých Krasňanoch, mnohí z vás dokonca premýšľali, ako by si svoj nový domov zariadili. Mnohých potešila aj informácia, že sťahovať sa do Malých Krasnian môžete hneď. Naši predajcovia vám radili nielen vo výbere, ale aj v prípadnom financovaní vášho nového bytu.

Mimoriadny záujem ste prejavili tiež o náš benefit. K 1-, 1,5-, 2- a 2,5-izbovým bytom totiž teraz získate kvalitnú kuchynskú linku a spotrebiče od spoločnosti iKuchyne.sk a šatník v cene bytu.

Viac informácií o akcii TU.
 
V hojnom počte ste sa tiež zapojili do našej súťaže o päť darčekových kolekcií malokrasnianskeho vína z PD Vinohrady. Vyžrebovali sme piatich výhercov, ktorých sme privítali priamo na našom predajnom mieste, kde si osobne prevzali výhru z rúk nášho predajcu Tomáša Tuchyňu.
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×