Späť na zoznam

Využite špeciálny benefit! Kuchyňu dostanete zadarmo

Využite mimoriadny benefit, ktorý vám ponúka bývanie v Malých Krasňanoch. K bytom v bytovom dome 1, 3 a 5 získate kvalitnú kuchynskú linku a spotrebiče značky BOSCH od spoločnosti iKuchyne.sk v cene bytu.

Všetky trojizbové byty majú v cene tiež vstavané skrine, resp. šatník, ktorý je situovaný priamo pri vstupných dverách.

Vizualizácie kuchýň

K týmto špeciálnym benefitom dostanete, samozrejme, aj moderný bytový štandard od renomovaných dodávateľov a značiek.
 
Prírodné materiály, nadčasový dizajn a vzhľad. Vašej kúpeľni a toalete dodajú atmosféru svetovej klasiky návrhy špičkového dizajnového štúdia ACQUAMAREA. Dôležitá je aj sanita, ktorá je mimoriadne praktická a najmä štýlová, moderná. Dopĺňajú ju kúpeľňové batérie svetovej značky GROHE. 

Podlahy a interiérové dvere sú z výnimočných, moderných materiálov, ktoré sú ľahké na údržbu a odolné proti oderu alebo poliatiu kvapalinami. A to ocenia najmä rodičia s malými huncútmi, pre ktorých práve dvere bývajú vďačným plátnom na vyjadrenie kreativity fixkami či pastelkami.

Pozrite si ponuku bývania

Každý byt v Malých Krasňanoch je vybavený modernými dizajnovými elektrickými hliníkovými žalúziami. Majú vysokú životnosť a odolnosť. Kvalitné plastové okná so šesťkomorovým profilom vďaka izolačnému trojsklu zlepšujú zateplenie bytu, takže výrazne ušetríte na vykurovaní. A najmä domáce panie ocenia, že zarosené okná budú už minulosťou.

O vašu bezpečnosť a ochranu sa postarajú bezpečnostné protipožiarne dvere a zárubne sú od osvedčenej značky SHERLOCK. V prípade zabuchnutia máte dokonca k dispozícii 24-hodinovú službu, ktorá vám ochotne pomôže.

Skontaktujte sa s našim predajcom
 

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×