Späť na zoznam

Zahájili sme predaj v poslednom bytovom dome

Predaj bytov Malých Krasňanoch vstúpil do záverečnej fázy. Po mimoriadnom úspechu prvých 4 bytových domov, spúšťame v týchto dňoch predaj bytov v budovách BD2. Ak rozmýšľate nad bývaním v Malých Krasňanoch, už niet na čo čakať. Práve teraz je najlepší čas na získanie bývania podľa svojich predstáv.

Využite neopakovateľne výhodné uvádzacie ceny

V tejto chvíli sú v predaji byty a apartmány všetkých bytových domov Malých Krasňan a vy môžete využiť príležitosť vybrať si bývanie z najširšej ponuky a pritom za mimoriadne výhodných predpredajových podmienok.
 

Pozrite si ponuku bývania v BD2
 

Zvýhodnené ceny v predpredaji – spolu s atraktívnou polohou Malých Krasňan a nadštandardnou kvalitou bývania vo všetkých ohľadoch – stoja za úspechom predaja v prvých štyroch bytových domoch s 360 bytmi a apartmánmi. Tie sú momentálne obsadené už na viac ako 75 %.

Piata budova v poradí,  označená ako BD2, sa skladá z dvoch samostatne stojacich budov BD2 A a BD2 B. Spolu ponúkajú 139 štýlových a nadštandardne vybavených bytov a apartmánov na siedmych podlažiach.

Byty na najvyššom, siedmom podlaží vynikajú najmä dispozíciami a priestrannými terasami. Svojim obyvateľom doprajú výnimočný priestor v kombinácii s úžasným výhľadom predovšetkým na svahy Malých Karpát. Ponuku v budovách BD2 dopĺňa pestrý výber 1-izbových až 5-izbových bytov.

Mladé rodiny s deťmi, ale aj staršie ročníky či nezadaní si určite vyberú z pestrej ponuky 1,5 až 3-izbových bytov na prvom až šiestom podlaží. Súčasťou každého z týchto bytov je buď priestranná lodžia, alebo predzáhradka. Tie sa priam núkajú na príjemné posedenia s priateľmi, či na pestovanie kvetín alebo plodín v modernom mestskom štýle. 

 

Pozrite si ponuku bývania v BD2
 

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×