Späť na zoznam

Zažili sme prvé a fantastické DOD

Malé Krasňany boli počas minulého predĺženého víkendu ešte rušnejším miestom, než aké z neho doteraz robia intenzívne stavbárske práce. Priamo vo svojom areáli totiž na Dňoch otvorených dverí privítali širokú verejnosť.
 
Záujem ľudí o kvalitné bývanie bol hneď zo začiatku otestovaný sychravým jesenným počasím. A dopadlo to na výbornú. Ani nepriazeň počasia neodradila jednotlivcov alebo rodiny prísť si pozrieť naše nové vzorové byty. Už počas prvých 90 minút ich navštívilo presne 70 ľudí.
Počet záujemcov o kvalitné bývanie, ktorí si osobne prišli pozrieť areál Malých Krasňan, bol príjemným prekvapením pre všetkých. Do konca Dní otvorených dverí prešlo vzorovými bytmi až 700 návštevníkov! Ako poznamenal jeden z našich sprievodcov: "Čas sme využili naplno, návšteva striedala návštevu."  
 
Zato ľudia, ktorí si naživo pozreli ukážky toho, ako môže vyzerať ich budúci byt, si našli čas aj na získavanie ďalších informácií ohľadom bývania. Dozvedeli sa viac o moderných urbanistických trendoch a tiež o možnostiach financovania nového domova.
O zábavu mali postarané aj naši najmenší, sprievodný program pre nich zabezpečili najmä dobrovoľníci zo združenia Mládež ulice.
Ich aktívni rodičia (a možno aj starí rodičia) zas strávili príjemné chvíle s moderátorom a športovcom Martinom Šmahelom, ktorí sa s nimi podelil o insiderské informácie o zdravom životnom štýle, stravovaní a efektívnom tréningu.
 
Pohodu predĺženého víkendu v Malých Krasňanoch dopĺňala hudba v podaní Barbary Weiss a chutné občerstvenie. Počas soboty sme návštevníkom ulahodili 300 porciami domáceho guláša, v rámci degustácie malokrasňanských vín sme otvorili 30 fliaš vína a naliali spolu 30 litrov vínneho muštu.
 
Veríme, že naše prvé Dni otvorených dverí chutili každému návštevníkovi. Radi vás čoskoro v Malých Krasňanoch privítame zas. Pre aktuálne informácie sledujte našu facebookovú stránku.
 
Atmosféru DOD si môžete pripomenúť fotkami v priloženej galérii.
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×