Späť na zoznam

Zažite 6. ročník Račianského polmaratónu spolu s Malými Krasňanmi

Už po šiesty raz sa túto nedeľu 23. apríla pre všetkých nadšencov behu uskutočnia Račiansky polmaratón a Račianska desiatka. Tak ako po minulé roky ani tento rok nemôžu chýbať Malé Krasňany, ktoré sa aj tento rok stali hrdým partnerom tohto jedinečného športového podujatia.

Registrácia účastníkov, ako aj oficiálny štart je v račianskom Amfiteátri v Knižkovej doline. Tu sú pre vás nachystané aj šatne, toalety a občerstvenie. Každý účastník dostane tiež niekoľko praktických darčekov.

Muži sa budú pretekať v štyroch kategóriách – do 39 rokov, do 49 rokov, do 59 rokov a nad 60 rokov. Ženy v troch kategóriách – do 39 rokov, do 49 rokov a nad 50 rokov. Sklamané nebudú ani deťúrence, pre ne je prichystaný zábavný program a zúčastniť sa môžu aj na detskom behu.

Veľkou novinkou pre bežcov je vynovená trať a pobeží sa doslova cestou-necestou a aj cez vinohrad. Príďte sa s nami zabaviť a strávte sviatočnú nedeľu so svojimi blízkymi a s priateľmi. 

Tešíme sa na vás.

© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×