Späť na zoznam

Zažite Susedskú opekačku počas jesene plnej zážitkov

Zachovať dobrú náladu si môžete aj počas dlhej jesene. A my vám poradíme, ako na to. Stačí sledovať skvelý program, ktorý pre vás na každý týždeň pripravili Malé Krasňany. Nasledujúca sobota bude patriť rodinám, malým aj veľkým a všetkým, ktorí sa chcú dosýta zabaviť s priateľmi. K tomu na vás čakajú skvelé špeciality, na ktorých si isto pochutnáte.

Viete, čo robí z dobrej štvrte skutočne príjemné miesto pre život?

Určite je to jej najbližšie okolie a najmä – sú to ľudia, ktorí tam žijú. Príďte sa zoznámiť s obyvateľmi Malých Krasňan a ich okolia a stráviť spolu s nimi príjemný deň. Nezáleží na tom, či tu plánujete kúpu bytu, alebo len chcete prísť na návštevu.

Vítaní sú všetci, ktorí sa radi stretávajú s ľuďmi a obľubujú posedenie na čerstvom vzduchu. Možno len ochutnáte z tunajšej atmosféry a spoznáte možnosti, ktoré ponúka okolie Malých Krasňan, aby ste sa sem radi vracali. A možno tu stretnete svojich budúcich susedov a priateľov. 

Takže zabudnite na jesenný splín, teplo sa oblečte, vezmite svojich priateľov a známych a prijmite naše pozvanie na spoločnú Susedskú opekačku. Už v sobotu 15. októbra od 11:00 až do 18:00 vás budeme očakávať na Peknej ceste. Pripravili sme pre vás skvelý program. V prírodnom prostredí sa spolu určite zabavíme a tiež si pochutnáme na opekaných a grilovaných špecialitách, ktoré sme pre vás prichystali.Vašim deťúrencom sa budú venovať naši animátori. Naučia ich v tvorivých dielničkách vyrábať zvieratká, postavičky ale aj praktické darčeky, ktoré vás určite potešia. Spolu s deťmi si zaspievate nové pesničky a zahráte si spoločenské hry.

Kyvadlová doprava pre vás

Je pre vás areál na Peknej ceste ďaleko? Mysleli sme aj na vás. Pre vaše pohodlie sme pre všetkých záujemcov, mamičky a oteckov s kočíkmi, ale aj pre imobilných pripravili špeciálnu linku: Vláčik-Prešporáčik vás pohodlne odvezie od supermarketu Lidl, v blízkosti električkovej zastávky Pekná cesta až priamo k miestu opekačky.To všetko je, samozrejme, zadarmo. Okrem skvelého programu na vás čakajú aj naši kolegovia, s ktorými sa môžete porozprávať o projektoch Malé Krasňany a Urban Residence. Poradia vám nielen o výhodách bývania v týchto výnimočných miestach, ale aj s ich efektívnym a výhodným financovaním. Vďaka príjemnej opekačke tak môže byť vaše nové bývanie ešte dostupnejšie.

Nenechajte si ujsť nič z Jesene plnej zážitkov, tu si pozrite kompletný program
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×