Späť na zoznam

Zmeškali ste posledné DOD? To nič, naši predajcovia a posledné voľné byty čakajú na vás!

Počas uplynulého víkendu bolo v Malých Krasňanoch opäť rušno. Odovzdávanie bytov v dome č. 4 sa začalo a my sme boli radi, že sme vám mohli prezentovať aj nový vzorový byt z dielne našich dizajnérov. O dni otvorených dverí ste prejavili mimoriadny záujem a neodradili vás ani poriadne búrky, ktoré sa prehnali ponad Bratislavu.
 
Jednotlivci, mladé páry, ale aj celé niekoľkogeneračné rodiny sa prišli presvedčiť, ako napreduje výstavba posledného bytového domu. Všetci boli zvedaví na úplne nový vzorový byt v bytovom dome 4, ktorý na vašu inšpiráciu navrhol náš tím bytových dizajnérov.

Na svoje si prišli aj najmenší. Naše šikovné animátorky sa postarali o zaujímavý program a deťúrence sa poriadne vyšantili pri rôznych športových aktivitách. Na chodníku dokonca pribudla aj galéria s originálnymi kriedovými obrázkami.

Nestihli ste posledné dni otvorených dverí? Nevadí. Naši predajcovia sú vám k dispozícii každý deň v týždni okrem nedele. V predaji je totiž necelá päťdesiatka posledných bytov v bytovom dome 2, kde bude umiestnená nielen materská škola, ale aj obchody a služby pre vaše pohodlie. Kolaudácia domu prebehne už ku koncu tohto roka, a tak máte skvelú príležitosť vybrať si svoj nový vysnívaný domov ešte stále za zvýhodnenú cenu.

Pre aktuálne informácie sledujte našu facebookovú stránku.

DOD si môžete pripomenúť aj v priloženej fotogalérii
 
© Copyright 2019 LUCRON. Created by Adbee. | Podmienky ochrany súkromia

Táto webová stránka obsahuje vizualizácie projektu, ktoré majú výlučne informatívny charakter. Investor/i, spoluinvestor/i, developer a autor/i si vyhradzujú právo na zmeny počas trvania príprav a výstavby projektu.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×